renkler

  • TSE standartlarına uygun ve ICAR için standart adayı
  • Hayvan sağlığına uygun termoplastik TPU malzeme
  • Lazer tekniği ile markalama
  • Segman kilitleme sistemi ile birbirinden ayrılmaz
  • Esnek, dayanıklı ve kendi etrafında dönebilen sokak hayvanları kulak küpelerimiz yüksek kalitede son teknoloji ile üretilmektedir.

İzmir’ de kendi tesislerimizde üretimini yaptığımız sokak hayvanları kulak küpesi çeşitlerinin tamamında kullanılan hammaddenin uzun ömürlü olması, hayvan sağlığına zararlı herhangi bir etkisinin olmaması, iklim koşullarına dayanıklı olması esas alınmış, kaliteli ve estetik olmasına özen gösterilmiştir. En iyi materyallerden ve en son teknoloji kullanılarak üretilen ilkim sokak hayvanları kulak küpesi üzerine lazer ve bilgisayar sistemleri kullanılarak harfler, rakamlar ve barkod yazılmaktadır.

Sokak hayvanları kulak künyesi kullanım alanlarına göre farklı ebatlarda tasarlanıp üretilmiş ve iki parçadan oluşmaktadır. Bu iki parça bir defa birleştirildikten sonra insan gücüyle tekrar açılmayan “tamperproof” kabiliyetine sahiptir.

Özellikle köpekler için kullanılan sokak hayvanları kulak künyelerinin kalitesi TSE tarafından uygulanan uzun süreli ve detaylı testler sonucunda hayvan küpelerinin kalitesi kanıtlanmıştır. ICAR için halen test/aday uyumluluğu süreci devam etmektedir. Üretimine başlandığı günden bugüne birçok Avrupa ülkesinde resmi makamlarca şart koşulan Avrupa Birliği standartlarında üretilerek dünya pazarına sunulmuştur.