renkler

  • TSE ve ICAR standartlarına uygun
  • Hayvan sağlığına uygun termoplastik TPU malzeme
  • Lazer tekniği ile markalama
  • Segman kilitleme sistemi ile birbirinden ayrılmaz
  • Esnek, dayanıklı ve kendi etrafında dönebilen plastik uçlu küçükbaş hayvan küpelerimiz yüksek kalitede son teknoloji ile üretilmektedir.

Kendi tesislerimizde üretimini yaptığımız küçükbaş hayvan kulak küpesi çeşitlerinin tamamında kullanılan hammaddenin uzun ömürlü olması, hayvan sağlığına zararlı herhangi bir etkisinin olmaması, iklim koşullarına dayanıklı olması esas alınmış, kaliteli ve estetik olmasına özen gösterilmiştir. En iyi materyallerden ve en son teknoloji kullanılarak üretilen ilkim küçükbaş hayvan küpesi üzerine lazer ve bilgisayar sistemleri kullanılarak harfler, rakamlar ve barkod yazılmaktadır.

Küçükbaş hayvan kulak künyesi kullanım alanlarına göre farklı ebatlarda tasarlanıp üretilmiş ve iki parçadan oluşmaktadır. Bu iki parça bir defa birleştirildikten sonra insan gücüyle tekrar açılmayan “tamperproof” kabiliyetine sahiptir.

Koyun ve keçi gibi küçükbaş hayvan kulak künyelerinin kalitesi TSE ve ICAR tarafından uygulanan uzun süreli ve detaylı testler sonucunda kanıtlanmıştır. Üretimine başlandığı günden bugüne birçok Avrupa ülkesinde resmi makamlarca şart koşulan Avrupa Birliği standartlarında üretilerek dünya pazarına sunulmuştur.